Absolvovanie 2 dňového intenzívneho kurzu so zameraním na AOS mi prinieslo ucelený pohľad na novú oblasť tradingu. Oceňujem najma Petrov profesionálny, no i ľudský prístup, ktorý zdanlivo zložitú problematiku dokáže vysvetliť prakticky a vecne. Petrova ochota a trpezlivosť, no predovšetkým jeho úprimny záujem na tom, aby študent dané problémy naozaj pochopil boli bezkonkurenčné. Konkrétne prebrané tipy a praktické triky behom dvoch dní skutočne ušetria množstvo času stráveného samoštúdiom. Doporučujem pre každého seriózneho záujemcu o AOS. Ešte raz ďakujem

Peter, Bratislava

S kurzem jsem byl velmi spokojený. Přestože už obchoduji AOS, dozvěděl jsem se velmi užitečné informace ohledně vývoje a testování robustnosti strategií. Pohled z jiného úhlu je pro mě velmi přínosný. Kurz splnil moje očekávání a vřele ho doporučuji.

Radek Císař

Ještě jednou děkuji za předání mnoha nových přístupů a praktických zkušeností nejen s vývojem strategií, ale i s živým obchodováním. Člověk získá mnohem reálnější pohled na AOS obchodování. Jedná se o perfektní kurz postavený dle konkrétních potřeb daného účastníka. S kurzem jsem velmi spokojen.

Marek Šabršula

Som niekoľkoročný full time trader. Prirodzenou cestou som prešiel rôznymi fázami vývoja až som narazil na AOS. Z vlastnej skúsenosti viem, že skratky v tradingu neexistujú. Absolvovaním kurzu AOS v Tradeandfinance však možem konštatovať, že som ušetril veľa času a námahy, ktoré môžem okamžite využiť pri stavbe AOS systémov. Veľkou výhodou kurzu je osobný pristup školiteľa, ktorý sa prispôsobí vašej úrovni znalostí. Z tohoto pohľadu kurz vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú porozumieť problematikeAOS.

Miro, Bratislava

Jsem z celého kurzu velmi nadšený. Mé očekávání kurz značně překonal. Zejména kvalitním manuálem v barvě, kde je celá látka ze semináře důkladně zpracována detailně po jednotlivých krocích. Kdykoli je tak možné si přesný postup budování AOS najít. Seminář mi přinesl mnoho inspirace a chuti pro stavbu profitabilních AOS. Během 7 let mého tradingu jsem absolvoval 80% všech seminářů na téma trading v rámci ČR. Tento seminář se však naprosto vymyká z průměru svou srozumitelností a precizností zpracování tématu a přidaných bonusů.

Stan, Ostrava

Výuka naprosto splnila mé očekávání, nicméně je nutné mít všechny potřebné programy k dispozici pro možnost si jednotlivé kroky vyzkoušet.

Josef Šimek

Bol som maximálne spokojný, môžem len odporučiť každému, kto to myslí s AOS úplne vážně.

Martin, Slovensko

Vaše názory nás zajímají a velice si jich vážíme!

Kontaktní adresa:

Václavské náměstí 838/9, Praha 1 110 00, Česká republika

Telefon:

+420 725 404 694

Email:

info@aostrading.cz

Social links:

Neváhejte a napište nám:

Odeslat

Vaše osobní údaje použijeme pouze ke zpracování Vámi zaslaného ohlasu.

Váše zpráva je čistě soukromá a Vaše emailová adresa nebude bez Vašeho souhlasu nikde zveřejněna.

Více informací ohledně ochrany Vašich osobních údajů najdete zde.

Ozveme se Vám do 48 hodin.

Děkujeme!